Logg inn
Lukk ✕
Produkt
Type/sort
Pakning/str
Antall
Bestilling
Produkter:

Bestilling / kundeservice

Tlf: 32 22 85 50       E-post: bestilling@norgro.no

Finn kontaktperson etter avdeling:

Yrkesdyrkere grønnsaker og settepotet
Gartnere, hagesenter og planteskoler
Kundetjeneste
Driftsmidler
Produktutvikling
Frukt og bær
Fabrikk jord og torv
Ledelse
Innkjøper
Økonomi
Lager
Tore Konningsrud
Salgsrådgiver
tore.konningrud@norgro.no
Tlf: Tlf: +47 957 29 156
Hildegunn Skeide
Salgsrådgiver (blomster)
hildegunn.skeide@norgro.no
Tlf: 993 52 543
Engebret Dæhlin
Daglig leder
Engebret.daehlin@norgro.no
Tlf: +47 995 53 727
Erik Ragnhildrød
Salgsrådgiver (settepotet og grønnsakfrø)
Erik.ragnhildrod@norgro.no
Tlf: +47 909 81 111
Inga Camilla Dehli Østerud
Produktsjef grønnsaksfrø
camilla.osterud@norgro.no
Tlf: +47 481 27 707
Harald Øvergaard
Leder Forretningsutvikling
Harald.overgaard@norgro.no
Tlf: +47 977 76 771
Anne Randi Skramstad
Økonomisjef
Anne.randi.skramstad@norgro.no
Tlf: +47 959 64 949
Marthe Maarud Ulviken
marthe.ulviken@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Caroline Bakken
caroline.bakken@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Helge Smeby
Innkjøper
helge.smeby@norgro.no
Tlf: + 47 970 73 901
Tore Erlandsen
tore.erlandsen@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Lisbeth Lid
Innkjøper
lisbeth.lid@norgro.no
Tlf: +47 926 54 328
Erik Steien
Innkjøper
erik.steien@norgro.no
Tlf: +47 479 06 841
Svein Erlandsen
Lagersjef - Lier
svein.erlandsen@norgro.no
Tlf: +47 990 35 925
Gerd Ellen Trømborg
Regnskaps- og administrasjonsmedarbeider
gerd.tromborg@norgro.no
Tlf: 915 40 764
Fitim Haska
Lagermedarbeider
fitim.haska@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Hege Grønland
Lagermedarbeider
hege.gronland@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Joakim Theodorsen
Lagersjef - Hamar
joakim.theodorsen@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Line Vigerust
Produktutvikler og salgsrådgiver
line.vigerust@norgro.no
Tlf: +47 414 54 477
Anne Kristin Røed
Innkjøper
anne.roed@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Marit Kristin Øverli
Regnskaps- og administrasjonsmedarbeider
marit.overli@norgro.no
Tlf: + 47 918 23 885
Merete Hokstad
Innkjøper
merete.hokstad@norgro.no
Tlf: +47 918 26 183
Knut Sveinson
Produksjonsmedarbeider
knut.sveinson@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Harald Osvald Kvisler
Produksjonsmedarbeider
Tlf: 32 22 85 50
Nevio Zahirovic
Produksjonsmedarbeider
nevio.zahirovic@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Rebaz Noraldin Abdullah
Produksjonsmedarbeider
rebaz.abdullah@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Vivian Mathisen Bratbakken
Leder
norgro@norgro.no
Tlf: 32 22 85 50
Arne Gillund
Fagsjef
arne.gillund@norgro.no
Tlf: + 47 952 23 775
Robert Michael Mosen
Produksjonsleder
robert.mosen@norgro.no
Tlf: +47 995 93 223
Gard Milton
Salgsrådgiver (potter og brett)
gard.milton@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Kristin Bjørgli
Salgsrådgiver (blomster)
kristin.bjorgli.@norgro.no
Tlf: +47 952 79 237
Staffan Bengtsson
Salgsleder gartnere, hagesenter, planteskoler
staffan.bengtsson@norgro.no
Tlf: +47 916 93 103
Tor Kjetil Kongsrud
Salgsrådgiver (frukt og bær)
tor.kjetil.kongsrud@norgro.no
Tlf: +47 911 70 935
Britha Skarstad
Salgsrådgiver (krydder og urter)
britha.skarstad@norgro.no
Tlf: +47 911 70 940
Rigmor Standal
Salgsrådgiver (grønnsakfrø)
rigmor.standal@norgro.no
Tlf: +47 976 15 063
Ole Morten Nyberg
Salgsrådgiver (settepotet og grønnsakfrø)
ole.morten.nyberg@norgro.no
Tlf: +47 995 46 504
Alf Einar Bjørnstad
Produktsjef settepotet
alf.einar.bjornstad@norgro.no
Tlf: +47 911 90 276
Idun Bratberg
Salgsrådgiver (grønnsakfrø og settepotet)
idun.bratberg@norgro.no
Tlf: +47 482 72 050
Henrik Stenberg
Salgsrådgiver
henrik.stenberg@norgro.no
Tlf: +47 404 60 104
Andreas Eikeland
Salgsrådgiver
andreas.eikeland@norgro.no
Tlf: +47 941 60 745
Jan Cato Lystad
Salgsleder
jan.cato.lystad@norgro.no
Tlf: +47 900 43 850
Silje Stenstad Nilsen
Salgsrådgiver (nyttedyr)
silje.stenstad.nilsen@norgro.no
Tlf: +47 901 68 703
Fagekspert #1
Spesialistområde
ekspert@norgro.no
Tlf: xxx xx xxx