Logg inn
Lukk ✕
Produkt
Type/sort
Pakning/str
Antall
Bestilling
Produkter:

Bestilling / kundeservice

Tlf: 32 22 85 50       E-post: bestilling@norgro.no

Finn kontaktperson etter avdeling:

Yrkesdyrkere grønnsaker og settepotet
Gartnere, hagesenter og planteskoler
Kundetjeneste
Driftsmidler
Produktutvikling
Frukt og bær
Fabrikk jord og torv
Ledelse
Innkjøper
Økonomi
Lager
Mona Kristin Nordli
Salgsrådgiver plantehelse (kjemisk og biologisk)
mona.nordli@norgro.no
Tlf: 911 83 176
Tore Konningsrud
Salgsrådgiver
tore.konningrud@norgro.no
Tlf: Tlf: +47 957 29 156
Knut Erling Røhnebæk
Innkjøper
knut.erling.rohnebaek@norgro.no
Tlf: +47 995 46 502
Hildegunn Skeide
Salgsrådgiver (blomster)
hildegunn.skeide@norgro.no
Tlf: +47 993 52 543
Engebret Dæhlin
Daglig leder
Engebret.daehlin@norgro.no
Tlf: +47 995 53 727
Erik Ragnhildrød
Salgsrådgiver (settepotet og grønnsakfrø)
Erik.ragnhildrod@norgro.no
Tlf: +47 909 81 111
Harald Øvergaard
Leder Forretningsutvikling
Harald.overgaard@norgro.no
Tlf: +47 977 76 771
Anne Randi Skramstad
Økonomisjef
Anne.randi.skramstad@norgro.no
Tlf: +47 959 64 949
Marthe Maarud Ulviken
marthe.ulviken@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Caroline Bakken
caroline.bakken@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Tore Erlandsen
tore.erlandsen@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Lisbeth Lid
Innkjøper
lisbeth.lid@norgro.no
Tlf: +47 926 54 328
Erik Steien
Innkjøper
erik.steien@norgro.no
Tlf: +47 479 06 841
Svein Erlandsen
Lagersjef - Lier
svein.erlandsen@norgro.no
Tlf: +47 990 35 925
Gerd Ellen Trømborg
Regnskaps- og administrasjonsmedarbeider
gerd.tromborg@norgro.no
Tlf: +47 915 40 764
Fitim Haska
Lagermedarbeider
fitim.haska@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Hege Grønland
Lagermedarbeider
hege.gronland@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Joakim Theodorsen
Lagersjef - Hamar
joakim.theodorsen@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Line Vigerust
Produktutvikler og salgsrådgiver
line.vigerust@norgro.no
Tlf: +47 414 54 477
Anne Kristin Røed
Innkjøper
anne.roed@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Marit Kristin Øverli
Regnskaps- og administrasjonsmedarbeider
marit.overli@norgro.no
Tlf: + 47 918 23 885
Merete Hokstad
Innkjøper
merete.hokstad@norgro.no
Tlf: +47 918 26 183
Knut Sveinson
Produksjonsmedarbeider
knut.sveinson@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Harald Osvald Kvisler
Produksjonsmedarbeider
Tlf: +47 32 22 85 50
Nevio Zahirovic
Produksjonsmedarbeider
nevio.zahirovic@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Rebaz Noraldin Abdullah
Produksjonsmedarbeider
rebaz.abdullah@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Vivian Mathisen Bratbakken
Leder
norgro@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Arne Gillund
Fagsjef
arne.gillund@norgro.no
Tlf: + 47 952 23 775
Robert Michael Mosen
Produksjonsleder
robert.mosen@norgro.no
Tlf: +47 995 93 223
Gard Milton
Salgsrådgiver (potter og brett)
gard.milton@norgro.no
Tlf: +47 32 22 85 50
Kristin Bjørgli
Salgsrådgiver (blomster)
kristin.bjorgli.@norgro.no
Tlf: +47 952 79 237
Staffan Bengtsson
Salgsleder gartnere, hagesenter, planteskoler
staffan.bengtsson@norgro.no
Tlf: +47 916 93 103
Tor Kjetil Kongsrud
Salgsrådgiver (frukt og bær)
tor.kjetil.kongsrud@norgro.no
Tlf: +47 911 70 935
Britha Skarstad
Salgsrådgiver (krydder og urter)
britha.skarstad@norgro.no
Tlf: +47 911 70 940
Rigmor Standal
Salgsrådgiver (grønnsakfrø)
rigmor.standal@norgro.no
Tlf: +47 976 15 063
Ole Morten Nyberg
Salgsrådgiver (settepotet og grønnsakfrø)
ole.morten.nyberg@norgro.no
Tlf: +47 995 46 504
Alf Einar Bjørnstad
Produktsjef settepotet
alf.einar.bjornstad@norgro.no
Tlf: +47 911 90 276
Idun Bratberg
Salgsrådgiver (grønnsakfrø og settepotet)
idun.bratberg@norgro.no
Tlf: +47 482 72 050
Henrik Stenberg
Salgsrådgiver
henrik.stenberg@norgro.no
Tlf: +47 404 60 104
Andreas Eikeland
Salgsrådgiver
andreas.eikeland@norgro.no
Tlf: +47 941 60 745
Jan Cato Lystad
Salgsleder
jan.cato.lystad@norgro.no
Tlf: +47 900 43 850
Fagekspert #1
Spesialistområde
ekspert@norgro.no
Tlf: xxx xx xxx